У Порошенка переконують, що ЗМІ завищили зростання доходів президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там кажуть, що йдеться про тисячі гривень, але не мільйони.

Радник юридичної фірми, яка представляє інтереси Петра Порошенка стверджує, що ЗМІ перебільшують прибутки, які вказав президент у змінах майнового стану в 2018 році.

Про це заявив радник Avellum Вадим Медведєв, передає Інтерфакс.

За його словами, у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані як дохід відображається повернення суми вкладених коштів.

Так, Порошенко отримав гроші від придбання облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), але реальний дохід, як стверджується, є різницею між сумами спочатку вкладених і повернутих коштів.

"Це означає, що задекларований дохід є насамперед поверненням вкладених коштів, а не є збільшенням статків фізичної особи. Фактична дохідність операцій із валютними ОВДП дорівнює ринковій ставці в розмірі 3,35% річних", - сказав він.

За його словами, 28 млн грн Порошенка, з 124 млн, про які раніше писали ЗМІ, були поверненням залучених коштів, а не прибутком. "Імовірно, може йтися про тисячі гривень прибутку, але ніяк не про мільйони", - пояснив Медведєв.

Також він розповів, що Порошенко прокредитував державу на 100 млн грн шляхом придбання ОВДП.

Нагадаємо, в Адміністрації президента розповіли, як Порошенко з власної кишені платить за рекламу автокефалії. Остаточну її вартість поки що назвати ще неможливо, але вона "точно сягатиме кільканадцяти мільйонів".

ВідеоПрезидент повертає своє майно з Росії. Дивіться ексклюзивне розслідування в програмі "Гроші"

Президент повертає своє майно з Росії. Під час вивчення санкційного свіжого списку Кремля, "Гроші" знайшли справжню сенсацію. Виявляється, попри заяви Порошенка про арешт фабрики "Рошен" у Липецьку, президент дістав можливість без перешкод вивезти з Росії в Україну її обладнання. Загальною вартістю під 10 мільйонів гривень. Дивіться ексклюзивне розслідування в програмі "Гроші".

Президент повертає своє майно з Росії. Дивіться ексклюзивне розслідування в програмі "Гроші"

Залиште свій коментар

Вибір редакції