Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Порошенка заявили про майбутній продаж його заводу "Кузня на Рибальському"

Підприємство хоче придбати вітчизняний покупець.

Фонд "Прайм ессетс кепітал", який управляє активами президента Петра Порошенка, збирається продати суднобудівний завод "Кузня на Рибальському".

Про це повідомив речник глави української держави Святослав Цеголко.

За його словами, фонд досяг принципової угоди про продаж підприємства вітчизняному покупцеві. "У разі, якщо Антимонопольний комітет надасть згоду і будуть вирішені всі формальності, угоду підпишуть та реалізують", - зазначив речник Порошенка.

Цеголко також нагадав, що у січні 2016 року Петро Порошенко передав свій найбільший актив - компанію "Рошен" - у довірчу власність Rothschild. У квітні минулого року менеджмент "Рошен" закрив у Росії Липецьку кондитерську фабрику і згорнув виробництво. Щодо Севастопольського морського заводу у Криму, який теж належав Порошенку, то він був конфіскований окупантами.

"Жодних "аграрних чи крохмальних бізнесів у РФ", про які безпідставно та неправдиво твердять опоненти, у Петра Порошенка нема", - заявив Цеголко.

Як повідомлялося, понад 40 депутатів Верховної Ради України підтримали звернення до президента Петра Порошенка. Нардепи вимагають від президента публічної відповіді щодо низки питань, зокрема можливого зловживання владою та наявності в глави держави бізнесу в Росії. Лист-звернення опублікував на своїй сторінці у Facebook позафракційний нардеп Віктор Чумак, який балотуватиметься на посаду президента на виборах у 2019 році. В документі йдеться, що Порошенко має "публічно роз’яснити всі факти, які були оприлюднені українськими та іноземними ЗМІ та мають ознаки злочину". Також Петра Порошенка просять спростувати чи підтвердити наявність не задекларованого майна, виведеного в офшори та не задекларованого зернового та крохмального бізнесу в Російській Федерації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції