Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У порту "Чорноморськ" побоюються масових звільнень у разі приходу іноземного інвестора

Без роботи може залишитися більша частина колективу.

Понад сім сотень людей можуть залишитися без роботи. Такого сценарію побоюються працівники порту "Чорноморськ" на Одещині в разі приходу іноземного інвестора. Профспілки кажуть, що потенційний інвестор - компанія "Хатчісон" - збирається залишити на роботі тільки 250 людей із тисячі. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Представники профспілок твердять - можливий інвестор планує вкласти в розвиток порту 5 млн доларів упродовж п’яти років. Тоді як нині підприємтво заробляє два мільйони доларів на рік. 

Профспілки порту додають - потенційний інвестор зареєстрований в офшорі і має сумнівну репутацію. Масові звільнення працівників - його фірмовий стиль.

Збори колективу зареєстрували скаргу стосовно міністра інфраструктури та його радниці до НАБУ та ГПУ. Очільник мінінфраструктури Володимир Омелян усі звинувачення відкидає. По-перше - каже - тендера ще не було. По-друге - вимоги будуть однаковими для всіх учасників.

Автори зверення до правоохоронних органів обіцяють - якщо за місяць НАБУ та ГПУ не відреагують, діятимуть відповідно до чинного законодавства.

Кореспонденти ТСН Дмитро Фурдак, Сергій Осадчук

ВідеоІноземний інвестор може звільнити більшу частину персоналу порту "Чорноморськ"

Понад сім сотень людей без роботи - такого сценарію побоюються співробітники торговельного порту "Чорноморськ" на Одещині в разі приходу іноземного інвестора. Профспілки порту кажуть - потенційний інвестор - компанія "Хатчісон" - збирається залишити на роботі лише 250 людей із тисячі. Обурення робітників та пояснення влади збирала ТСН. 

Іноземний інвестор може звільнити більшу частину персоналу порту "Чорноморськ"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції