У поточному році Україна має виплатити 10 мільярдів доларів держборгу

До кінця 2011 року Україна мусить сплатити 85 мільярдів гривень державного боргу.

Україні до кінця 2011 року доведеться заплатити 84,3 мільярда гривень державного боргу, з яких 60 мільярдів гривень піде на погашення боргу і перекредування під нижчі відсотки. Про це заявив народний депутат України з фракції Партії регіонів, заступник голови парламентського комітету з питань бюджету Владислав Лук'янов.

"Ми бачимо, що нам доводиться витрачати на обслуговування і погашення державного боргу 84,3 мільярда гривень, 60 мільярдів гривен витрачається на погашення боргу, на перекредування під нижчі відсотки і вартість обслуговування державного боргу таким чином зменшується. Ми бачимо, що вже в наступних - 2012, 2013, 2014, 2015 роках поступово боргова яма зменшиться, борговий тиск буде менше. Це на тлі росту ВВП", - відмітив Лук'янов.

"Цей рік буде досить важким, а вже наступний рік - 2012, буде легший. Набагато краще ситуація буде з 2014 року, коли буде істотне зменшення, погашення державного боргу", - також відмітив Лук'янов.

Нагадаємо, за словами прем'єр-міністра Миколи Азарова, уряд в червні 2011 року повинен виплатити 17 мільярдів гривень внутрішніх і зовнішніх боргів.

Як повідомлялося, Микола Азаров заявив, що 2011 рік стане найважчим в історії України.

Читайте також:

Азаров: українська економіка за січень-квітень виросла на 5%

Україна продовжує нарощувати борги

Шанси України на дефолт складають 50%

Україна заборгувала світу 56 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: