Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У президента розповіли, що Україна має зробити для отримання кредиту на $ 2,8 млрд

На кону - допомога від МВФ, США та ЄС.

До кінця травня Верховна Рада України має ухвалити 24 законопроекти, щоб отримати кредит на 2,8 мільярда доларів від МВФ, США та ЄС.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків на брифінгу після засідання Національної ради реформ, передає УНІАН.

За його словами, для отримання траншу від МВФ на 1,7 млрд доларів і кредитних гарантій від США на 1 млрд доларів парламент має ухвалити 19 законопроектів. Ще п'ять законопроектів необхідно прийняти, щоб отримати 105 мільйонів євро в рамках третього траншу макрофінансової допомоги від ЄС.

Дмитро Шимків сказав, що два законопроекти вже внесено до Верховної Ради, 5 законопроектів прийнято парламентом у першому читанні, два законопроекти відкликано та вимагають доопрацювання урядом, а 15 законопроектів вимагають повторного внесення у зв'язку з відставкою уряду.

Нагадаємо, МВФ протягом останнього півроку "заморозив" виділення Києву чергових траншів кредиту через політичну кризу в Україні. Після затвердження нового уряду Фонд заявив про готовність відновлення надання коштів. Його місія найближчим часом прибуде до України.

Відео Про виділення Україні третього траншу кредитних гарантій домовилися Порошенко та Джо Байден

Залиште свій коментар

Вибір редакції