Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новим головою правління "ПриватБанку" призначили іноземця

Рішення про призначення ухвалили 10 січня.

Сьогодні, 10 січня, наглядова рада "ПриватБанку" призначила новим головою правління Петра Крумханзла.

Відповідні документи подали на затвердження до Нацбанку.

У прес-службі "ПриватБанку" зазначають, що Петр Крумханзл народився 1966-го. 1990-го закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики.

"На вищих керівних посадах у провідних банках Європейського союзу він проявив себе як вимогливий і прагматичний лідер, зосереджений на вдосконаленні процесів та організації надійної системи внутрішнього контролю. Він також довів свою ефективність в умовах українського банківського ринку періоду кризи 2008 року. На посаді члена правління з операційних питань у "Райффайзен Банку Аваль" Петр Крумханзл досягнув суттєвого зменшення витрат за рахунок реструктуризації мережі відділень та впровадження нових бізнес-моделей, а також адаптував банк до несприятливих ринкових умов", - зазначають у "ПриватБанку".

Крумханзл також був членом правління з операційних питань у створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де він відповідав за виділення непрацюючих активів у так званий "поганий банк", а також за визначення корпоративної стратегії, забезпечення належної інфраструктури та юридичну підтримку.

Останній досвід роботи Крумханзла був пов’язаний з динамічним ринком Китаю, де він на посаді члена правління з операційних питань Home Credit керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 тисяч працівників.

"Одна з сильних сторін пана Крумханзла - це його чіткий стиль управління, спрямований на досягнення взаєморозуміння на шляху до виконання корпоративних завдань і цілей. Крім того, він має репутацію вартої довіри та надійної людини, відкритої і прямої у спілкуванні, здатної діяти раціонально в будь-якій критичній ситуації", - хвалять свого нового голову правління у "ПриватБанку".

"У процесі оцінки кандидатів на посади у правлінні "ПриватБанку" ми передусім керувалися такими критеріями як високий професіоналізм, досвід роботи у провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю", - сказав голова наглядової ради Енгін Акчакоча.

Він переконує, що Крумханзл відповідає цим вимогам.

"Петр відповідає усім цим основним вимогам, і він уже довів на практиці свою здатність ефективно реорганізувати слабкі сторони банків. Зосередженість на трансформаціях з метою вдосконалення операційної ефективності є його беззаперечною перевагою. Особисто на мене він справив враження натхненної і високомотивованої людини. Крім того, він зосереджуватиметься більше на операційному управлінні банком, ніж на саморекламі. Також Петр вільно володіє англійською і російською мовами, що значною мірою сприятиме ефективній взаємодії з рештою членів посиленої команди "ПриватБанку", - зазначив Енгін Акчакоча.

Нагадаємо, після націоналізації "ПриватБанк" очолив Олександр Шлапак, який перебував на цій посаді півроку. У липні 2017-го було оголошено, що наглядова рада "ПриватБанку" обрала міжнародну рекрутингову компанію Amrop Executive Search Ukraine з хорошою репутацією для пошуку кандидатів на посади нового голови правління "ПриватБанку" та його заступника з фінансових питань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції