У "ПриватБанку" розповіли, чи вплине рішення суду про незаконну націоналізацію на роботу фінустанови

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Петр Крумханзл переконує, що "ПриватБанк" працює в штатному режимі.

Голова правління "ПриватБанку" Петр Крумханзл заявив, що рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у про незаконність націоналізації "ПриватБанку" не вплине на його роботу.

Про це він заявив під час брифінгу 18 квітня.

Крумханзл підкреслив, що в банку є запас коштів, а обмежень в банкоматах та касах на видачу готівки не встановлювали.

"Рішення ніяк не вплинуло на роботу банку, ми продовжуємо працювати в стандартному режимі. Банк іноваційний, банк стабільний та прибутковий. В "ПриватБанку" зараз ліквідність майже 100%. У нас немає ніяких нестандартних ситуацій та не бачимо, щоб хтось знімав більше коштів, ніж зазвичай", – сказав він та додав, що немає ніяких передумов для дестабілізації ситуації.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

ВідеоСуд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд визнав націоналізацію "Приватбанку" незаконною

Залиште свій коментар

Вибір редакції