Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "ПриватБанку" розповіли про мільярдні прибутки та розробку технологій розпізнавання обличчя і голосу

Банк збільшив кількість клієнтів на 1,5 млн.

Найбільший банк України "Приватбанк" 2018 року отримав 11,7 млрд грн прибутку.

Про це повідомив голова правління банку Петро Крумханзл на прес-конференції в Дніпрі, передає УНІАН.

Він підкреслив, що це найкращий результат банку після кризи і початку військових дій в Україні. Там також заявили, що 2018 року банк збільшив кількість клієнтів на 1,5 млн – до близько 22 млн. При цьому майже 9 млн клієнтів банку є активними користувачами сервісу "Приват24".

"Ми плануємо прибуток 2019 року більш як 9 млрд грн. Але я сподіваюся, що ми встигнемо отримати більше", - додав Крумханзл.

"Один із прикладів, куди ми хочемо йти в майбутньому - це біометрія", - додав банкір. Він повідомив, що "Приватбанк" вже розробляє технологію надання банківських послуг клієнтам за допомогою розпізнавання обличчя, відбитків пальців і голосу.

Нагадаємо, "ПриватБанк" працює на ринку України від 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Кабмін 18 грудня 2016 року ухвалив рішення націоналізувати банк, керуючись рекомендаціями Ради національної безпеки і оборони за пропозицією НБУ.

ВідеоВисокий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів. Сьогодні з’явились подробиці судового рішення. У своєму рішенні суддя Фанкурт зазначає, що у позові до Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова юристи націоналізованого "Приватбанку" серйозно спотворили інформацію та докази, які лягли в його основу. 

Високий суд Лондона повністю відхилив позов "Приватбанку" до колишніх акціонерів

Залиште свій коментар

Вибір редакції