Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "ПриватБанку" розповіли, в яких випадках розсекречуватимуть податківцям рахунки клієнтів

Українці побоюються, що державний банк передасть органам контролю всю інформацію щодо банківських рахунків.

Кілька останніх днів українці активо обговорюють питання, чи не "зіллє" тепер уже державний "ПриватБанк" інформацію щодо рахунків своїх клієнтів органам контролю, зокрема, податківцям та правоохоронцям.

Відповідь на це запитання дав сьогодні, 22 грудня, під час брифінгу в Дніпрі новопризначений голова правління "ПриватБанку" Олександр Шлапак.

"Побоювання абсолютно не обґрунтовані. Захист персональних даних абсолютно нічим не відрізняється від банку комерційного і державного. Запитайте в будь-якого банкіра, вони мають такі ж права, які маємо ми і будемо мати в подальшому. Відповідь силовим структурам, податковим органам виключно на відповідний запит, який раптом буде пов'язаний з кримінальною справою", - запевнив Шлапак.

Нагадаємо, про націоналізацію "ПриватБанку" стало відомо пізно ввечері в неділю, 18 грудня. У середу, 21 грудня, фінустанова офіційно перейшла у державну власність. Міністерство фінансів купило "ПриватБанк" у Фонду гарантування вкладів фізосіб за символічну одну гривню.

Перехідний період тривав 72 години. У понеділок, 19 грудня, голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що "ПриватБанк" віднесений до категорії неплатоспроможних. За її словами, дефіцит капіталу банку становив 116 млрд грн, а 97% корпоративного кредитного портфеля було роздано компаніям, пов'язаним з акціонерами. Цю "дірку" держава планує закрити випуском облігацій держпозики. Перший транш цінних паперів на 43 млрд грн буде випущений до кінця року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції