У проекті доповіді аудиторів спростовано заяви Гонтаревої про збитки "ПриватБанку" - журналіст

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Глава Нацбанку виправдовує виділення бюджету на докапіталізацію, вважає Дубінський. 

Журналіст та ведучий програми "Гроші" Олександр Дубінський опублікував проект звіту аудиторів компанії Ernst & Young що спростовує слова глави НБУ Валерії Гонтаревої про збитки "ПриватБанку" перед націоналізацією.

Очільниця фінрегулятора заявляла, що аудитори нібито виявили у банківській установі видачу 97% корпоративного портфелю "пов'язаним особам". Журналіст наголошує, що дані компанії Ernst & Young цього не підтверджують.

"Так ось, згідно з проектом звіту E & Y - збитки банку за підсумками 2016 року, які і стали підставою для такої божевільної докапіталізації (125 млрд грн – Ред.)- аудитором не підтверджені. Це означає, що сформовані банком резерви під "інсайдерську заборгованість" - взяті з повітря", - наголосив Дубінський.

"Намальовані, для того, щоб Гонтарева могла виправдати проект з віджиму банку у його власників і паралельно створити умови для викачування з бюджету колосальної суми коштів, яку "реформатори" мають намір розікрасти ", - додав журналіст.

Нагадаємо, раніше Гонтарева заявила, що аудитори знайшли в "ПриватБанку" шахрайські операції на 16 мільярдів гривень. В останню ніч перед націоналізацією "ПриватБанку" із фінустанови нібито вивели понад 16 мільярдів гривень. Також вона стверджувала,  що ретельна перевірка в "ПриватБанку" встановила, що корпоративні кредити пов'язаним особам становили не 97%, як вважали раніше, а всі 100%. Тож державі знову доведеться докапіталізовувати фінустанову.  

Рішення про націоналізацію "ПриватБанку" Кабмін ухвалив 18 грудня. 

Відео Валерія Гонтарева йде з посади голови Національного Банку України

  

Залиште свій коментар

Вибір редакції