У "Промінвестбанку" з дня на день знімуть тимчасову адміністрацію

У банку "Надра" добовий ліміт – тисяча гривень, в банку "Київ" - лише 500 грн., а банк "Причорномор`я" не видає ні депозити, ні відсотки.

"Промінвестбанк" в повному об`ємі і без затримок повертає клієнтам депозити, виплачує відсотки, зарплати не затримують, а на картках не залишилося ніяких обмежень. Тимчасову адміністрацію ще не зняли, але з дня на день знімуть, запевнили у банку.

Про це повідомляє видання "Дело", яке продовжує стежити за ситуацією в банках, що зазнають фінансових труднощів.

У банку "Надра" депозити не повертають, але виплачують відсотки за вкладами, зарплати і пенсії з добовим лімітом 1 тисяча гривень. Правда, йдеться про виплату через каси.

У банкоматі тисячу гривень на добу може зняти тільки клієнт, який має картку Visa Elektron "зарплатну", за всіма іншими картками Visa Elektron банкомат видає не більше 200 гривень на добу. Що стосується безготівкового розрахунку, то всі власники карт Visa Elektron можуть розрахуватися за товари і послуги тільки в межах 50 гривень.

Також банк "Надра" повідомив, що збирається купити валюту у НБУ за пільговим курсом для продажу позичальникам, що мають валютні кредити. Ті, хто хоче купити долари дешевше, мають наперед подати заявку в банк і заплатити необхідну суму в гривнях.

У банку "Київ" можна зняти тільки 500 гривень на добу як у банкоматі, так і в касі, причому не важливо - чи це зарплата, чи пенсія, чи відсотки за вкладом. "Навіть працівники банку зарплату знімають по 500 гривень на добу", - поскаржилися в одному з відділень.

В "Укрпромбанку" депозитів не видають, а решта всіх грошових виплат (відсотки, зарплати, пенсії) обмежується добовим лімітом 1 тисяча гривень, яку можна одержати як у касі, так і в банкоматі. На запитання, чи не ввели тут за прикладом банку "Надра" послугу з обміну депозиту на заставне майно (машини, квартири), в колл-центрі відповіли негативно.

У "Західінкомбанку" видають відсотки - по 250 гривень на добу. "Зарплатні" гроші, залежно від організації, можна зняти в розмірі від 300 до 500 гривень на добу в банкоматі або забрати через касу. Така ж сума може бути витрачена безготівково. Правда, як залежить ліміт виплати від організації - в головному офісі банку не пояснили. Порадили звертатися в "своє" відділення.

"Одеса-Банк" поки не платить відсотки за депозитами, але нібито мають це робити з 16 березня. "Сподіваємося, що до 16 березня з нами розплатяться позичальники і буде що виплачувати вкладникам", - сказали в прес-службі банку.

За даними прес-служби, більше ніяких виплат банк не проводить, навіть пенсію не виплачує, оскільки з 1 березня він виключений з переліку уповноважених банків, у яких пенсіонери можуть відкривати рахунки для виплати їм пенсій у 2009 році.

Клієнти "Трансбанку" можуть одержати не більше 500 гривень на добу: як у банкоматі, так і в касі.

Банк "Причорномор`я" не видає ні депозити, ні відсотки. У головному офісі повідомляють, що виплати не проводять взагалі.

Читайте також:

"Укргазбанк" планує "оздоровитися" за рахунок державних грошей

"Промінвестбанк" очолив російський топ-менеджер

Банки без тимчасової адміністрації залишать без державної допомоги

Нацбанк взяв під свій контроль "Трансбанк"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: