Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Путіна визнали, що економіку Росії не врятує зростання цін нафту

Наразі російська економіка перебуває в стані стагнації.

Повернення економіки Росії до колишніх темпів зростання 5-7% в рік практично неможливо, навіть якщо ціни на нафту будуть вище за барель.

Про це йдеться у матеріалах Мінекономрозвитку, підготовлених до засідання Економічної ради при президенті РФ, повідомляє ТАСС.

У російському міністерстві пояснюють, що подібний проноз пов'язаний з глибокими структурними змінами світової економіки, що переходить у стан "нової нормальності".

Як відомо, середня ціна на нафту Urals в квітні 2016 року становила ,63 за барель. Натомість прогноз Мінекономрозвитку на найближчі три роки розрахований, виходячи з за барель.

"Наразі російська економіка перебуває в стані стагнації. Спад в значній мірі завершився, економічний цикл знаходиться близько до нижньої точки. В окремих моментах ми вже бачимо ознаки відновлення, яке триватиме в середньостроковому періоді", - йдеться в документах.

Згідно з даними міністерства, потенційне зростання російської економіки знаходиться на рівні 2% в рік, але його можна збільшити до 4% через ефективне використання трудових ресурсів та стимулювання інвестицій.

Нагадаємо, що вчений Майкл Діттмар з Інституту фізики частинок Швейцарської вищої технічної школи Цюріха спрогнозував динаміку запасів і видобутку нефти у різних регіонах світу в період до 2050 року. Зокрема, оцінки фізика свідчать про скорочення в майбутньому видобутку нафти в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції