У Раді назвали економним постелений килим за 200 тисяч гривень

Парламент звітує про помірні витрати на утримання себе цьогоріч.

Постелений біля сходів у Верховній Раді України килим обійшовся бюджету в понад 199 тисяч гривень. У парламенті запевняють, що це небагато, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щороку на заміну доріжок у Раді виділяють певні суми: 2016 року на заміну блакитної доріжки виділили близько 481 тисячі гривень, цього року вирішили постелити ковролін, який закупили ще 2006 року. Майже 11 років він лежав на складах Ради.

ВідеоУ ВР відкидають звинувачення в марнотратстві на новенький килим

Укладення килимового покриття обійшлось у 199 тисяч 908 гривень – порівняно з 2016-м Рада ще й зекономила понад 281 тисячу гривень платників податків.

Як повідомлялося, депутати в новий сезон ступили по новому килиму. Укладання покриття, за інформацією ресурсу Prozorro, коштувало держбюджету майже 200 тисяч гривень. Вони пружинять під депутатськими черевиками і виблискують золотом поріжків. Втім, нардепи до обновки ставляться по-різному. Приміром нардеп від БПП Олексій Гончаренко під ноги не дивився, і змін не відчув. А депутат групи Воля народу Володимир Литвин каже, могли б і зекономити на килимах, коли країна потребує зменшення витрат.

Залиште свій коментар