У Раді назвали кінцевих власників "Укртелекому"

Новими власниками "Укртелекому" стали п'ть громадян Австрії, які придбали 92,79% держакцій компанії. Проте стало відомо, що тарифи для "Укртелекому" буде встановлювати Нацкомісія з питань регулювання зв'язку України.

Власниками австрійської компанії EPIC, яка через ТОВ ЕСУ, доньку підконтрольної EPIC кіпрської компанії Epic Telecom Invest Ltd, придбала 92,79% держакцій ВАТ "Укртелеком", є п'ять громадян республіки Австрії, повідомив глава Фонду держмайна Олександр Рябченко.

"У нас є розподіл акцій між ними", - сказав він, виступаючи у Верховній раді в п'ятницю.

Реагуючи на зауваження бютівця Андрія Шкіля щодо того, що у власників повинні бути імена та прізвища, голова ФДМУ перерахував осіб, які придбали акції "Укртелекому". Зокрема, за його словами, це Пітер Гольдшейдер (24%), Бріджит Гольдшейдер (23,5%), Густав Вурмбьок (24%) і Марина Вурмбьок (23,5%), Франц Ланcшутцер (5%) і ряд інших осіб.

Також стало відомо, що тарифи для "Укртелекому" буде встановлювати Національна комісія з питань регулювання зв'язку України (НКРЗ).

Як повідомлялося, в ESU спростували чутки, що з'явилися в ЗМІ, щодо зміни власника. Так, EPIC Goldscheider & Wurmböck (EPIC, м. Відень, Австрія) залишається єдиним власником компанії EPIC Services Ukraine (ESU, м. Київ), яка придбала контрольний пакет акцій "Укртелекому".

Раніше повідомлялося, що 11 березня, Фонд Держмайна України завершив багаторічну епопею з приватизації національного оператора зв'язку "Укртелеком", підписавши договір про продаж 92,79% акцій за 10575 млн грн (1,3 млрд доларів) компанії ЕСУ, яка є українською "дочкою" австрійської компанії EPIC.

"Укртелеком" обслуговує близько 10 мільйонів абонентів фіксованого зв'язку, займаючи 80%-ву частку ринку. Число користувачів мобільним зв'язком Укртелекому (торгова марка Utel) на кінець 2010 року зросло до 631.110 абонентів з 406.800 на початок року при загальному розмірі українського ринку в близько 54 мільйонів абонентів.

Пакет у розмірі трохи більше 7% був проданий під час пільгової приватизації працівникам компанії.

Читайте також:

"Укртелеком" продали австрійцям за 10,5 мільярдів

"Укртелеком" перейшов у власність невідомої кіпрської компанії

Екс-голова ФДМУ: "Укртелеком" купили під найближче оточення Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: