У Раді пожалілися, що депутатам мало пенсії в 10 мільйонів

Регіонал Ярослав Сухий заявив, що депутатські пенсії - "не високі". Водночас він фактично визнав, що чинні депутати-пенсіонери отримували би 22 тисячі гривень на місяць.

Народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий спробував запевнити, що "висока депутатська пенсія - це міф".

Таку заяву він зробив з парламентської трибуни, коментуючи ініціативу депутата від БЮТ Наталі Королевської про мораторій на підвищення пенсійного віку для жінок.

"Запам'ятайте собі, пані Королевська, цифру - якби всіх депутатів пенсіонерів, які є в залі зараз, позбавили пенсії, то кожен пенсіонер отримав би по 73 копійки", - заявив Сухий.

"Ще один міф - 62 роки життя пенсіонера. Це хлопчики від народження живуть менше, бо вони вічно в якісь історії потрапляють. А чоловіки в Україні після 60 на пенсії живуть 14 років, а жінки - 25", - додав він.

За статистичними даними, на початку року в Україні було 13,7 мільйонів пенсіонерів. При цьому депутатів в парламенті лише 450.

Якщо помножити 73 копійки на 13,7 мільйонів, то вийде більше 10 мільйонів. Таким чином, якби навіть всі депутати були пенсіонерами, то отримували би 22,2 тисячі гривень пенсії – тим часом багато пенсіонерів в Україні не отримують і 1 тисячі гривень пенсії.

Читайте також:

Рада відмовилась вводити мораторій на підвищення пенсійного віку

В Україні 67% пенсіонерів одержують пенсії менше 1000 гривень

Янукович наказав урізати пенсії депутатам

Пенсійний вік в Україні підвищать до кінця року

ВідеоУ Раді пожалілися, що депутатам мало пенсії в 10 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: