Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Раді вимагають від антикорупційних органів терміново перевірити декларації нардепів

Відповідний депутатський запит оприлюднили в Раді.

Група нардепів звернулася до НАБУ та НАЗК за проведенням перевірки декларацій парламентаріїв на предмет незаконного збагачення.

Відповідний запит озвучила перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко на засіданні, передає "Інтерфакс-Україна".

"Запит групи народних депутатів Велічкович, Бондаря до директора Національного антикорупційного бюро, главі Нацагентства з питань запобігання корупції щодо проведення в найкоротші терміни ретельної перевірки декларацій депутатів Верховної Ради на предмет незаконного збагачення і внесення до них завідомо недостовірних даних щодо походження задекларованих коштів ", - озвучила перший віце-спікер.

Нагадаємо, НАБУ заявило, що в Україні першими перевірять е-декларації нардепів, суддів та прокурорівСкільки триватиме ця перевірка – поки невідомо. Її розпочнуть після ухвалення відповідного порядку в Мінюсті. Наразі проект порядку, який визначає, що і як перевірятимуть в деклараціях, знаходиться у відкритому доступі.

З народних депутатів не подали вчасно декларації В'ячеслав Богуслаєв, Анатолій Гіршфельд, Ігор Шкіря, Юрій Шухевич, Марія Матіос та двоє нардепів-утікачів Олександр Онищенко та Сергій Клюєв. Щоправда декларація Гіршфельда з'явилась на сайті НАЗК 31 жовтня.

Перші кримінальні провадження за незаконні збагачення українських можновладців варто очікувати не раніше січня 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції