У Раді з'явився новий офіційний найбагатший нардеп, який "згадав" про незадекларований мільярд

В декларацію Котвіцького на парламентському сайті внесли зміни.

На сайті Верховної Ради внесли зміни в декларацію народного депутата від "Народного фронту" Ігоря Котвіцького за 2014 рік. Дописали, що він мав на рахунках у банках та інших фінансових установах 970,92 млн грн.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Забутий" мільярд одразу вивів нардепа на першу сходинку рейтингу офіційних найбагатших парламентарів.

У березні, коли всі нардепи мусять подавати декларацію про доходи, Котвіцький вказав заощадження та рахунки у розмірі 63,867 млн грн. Тепер він збільшив суму коштів на 907,05 млн. Крім того, збільшилась загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 млн грн. Це сталося завдяки зростанню доходу від дивідендів і процентів.

"Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка", – пояснив Котвіцький, зазначивши таким чином, хто саме "забув" внести повну інформацію до його декларації.

Котвіцький є бізнес-партнером сім'ї міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. На момент обрання нардепом він був членом спостережної ради – віце-президентом ПАТ "Інвестор", яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптової торгівлі, а також оренді офісних приміщень. Головою наглядової ради – президентом ПАТ "Інвестор" до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина – Інна Авакова.

Згідно з офіційною інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на 2013 рік Інна Авакова володіла 42,064% акцій ПАТ "Інвестор", ще 1,69% належали сину Олександру Авакову, а 9,566% мав Котвіцький.

декларація нардеп Ігор Котвіцький
Радіо Свобода
Перший варіант декларації Контвіцького

декларація нардеп Ігор Котвіцький
Радіо Свобода
Уточнений варіант декларації Контвіцького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: