У Раді з'явився новий офіційний найбагатший нардеп, який "згадав" про незадекларований мільярд

В декларацію Котвіцького на парламентському сайті внесли зміни.

На сайті Верховної Ради внесли зміни в декларацію народного депутата від "Народного фронту" Ігоря Котвіцького за 2014 рік. Дописали, що він мав на рахунках у банках та інших фінансових установах 970,92 млн грн.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Забутий" мільярд одразу вивів нардепа на першу сходинку рейтингу офіційних найбагатших парламентарів.

У березні, коли всі нардепи мусять подавати декларацію про доходи, Котвіцький вказав заощадження та рахунки у розмірі 63,867 млн грн. Тепер він збільшив суму коштів на 907,05 млн. Крім того, збільшилась загальна сума його сукупного доходу з 26,06 до 71,9 млн грн. Це сталося завдяки зростанню доходу від дивідендів і процентів.

"Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка", – пояснив Котвіцький, зазначивши таким чином, хто саме "забув" внести повну інформацію до його декларації.

Котвіцький є бізнес-партнером сім'ї міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. На момент обрання нардепом він був членом спостережної ради – віце-президентом ПАТ "Інвестор", яке спеціалізується на наданні інформаційних, консультативних та маркетингових послуг, оптової торгівлі, а також оренді офісних приміщень. Головою наглядової ради – президентом ПАТ "Інвестор" до 2013 року був сам Арсен Аваков, а зараз цю посаду обіймає його дружина – Інна Авакова.

Згідно з офіційною інформацією Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України, станом на 2013 рік Інна Авакова володіла 42,064% акцій ПАТ "Інвестор", ще 1,69% належали сину Олександру Авакову, а 9,566% мав Котвіцький.

декларація нардеп Ігор Котвіцький
Радіо Свобода
Перший варіант декларації Контвіцького

декларація нардеп Ігор Котвіцький
Радіо Свобода
Уточнений варіант декларації Контвіцького

Залиште свій коментар