У Раді запропонували заборонити ФОПам надавати послуги

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У податковому комітеті сподіваються, що це допоможе у боротьбі в ухиленні від сплати податків.

Голова податкового комітету Верховної Ради, депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев пропонує заборонити фізичним особам-підприємцям надавати послуги, а залишити лише можливість займатися торгівлею та виробництвом.

Про це він заявив в інтерв’ю "РБК-Україна".

"Зрозуміло, що є нюанс з ухиленням від податків при виплаті зарплат через ФОП. Але якщо поєднати ці речі (підняття порогу максимального доходу для того, щоб мати право працювати на спрощеній системі оподаткування - прим. ред.), щоб не можна було використовувати ФОП для виплати зарплат, наприклад, прибрати послуги, залишити тільки торгівлю і виробництво, то я не бачу проблем для держави в цьому", - наголосив він.

За словами Гетманцева, мета законів його комітету, зокрема про обов’язкові касові апарати для сфери торгівлі, полягає у тому, щоби змусити великий бізнес припинити ухилятися від сплати податків.

Нагадаємо, раніше Національний банк України запропонував заборонити використовувати поточні рахунки фізосіб-підприємців для здійснення операцій, які пов'язані з особистими потребами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції