У рейтингу найбагатших бізнес-родин Росії змінився лідер

Рейтинг найбагатших родин Росії очолили брати Ананьєви, що займаються фінансовими ринками та грошовим обігом.  

У рейтингу найбагатших бізнес-родин Росії, який другий рік поспіль публікує журнал "Фінанс", новий лідер. Як повідомляється, на першому місці списку виявилися брати Ананьєви.

Олексій Ананьєв, голова ради директорів Промсвязьбанка, і його молодший брат Дмитро, голова комітету Ради Федерації по фінансових ринках і грошовому обігу, мають у своєму розпорядженні сумарний капітал у розмірі 6,5 мільярди доларів. Брати займають 43-е і 44-е місця в рейтингу мільярдерів, нагадує журнал.

Торішні лідери, засновник "Росснафти" Михайло Гуцерієв і його родичі, перемістилися на другий рядок рейтингу з сумарним капіталом 5,8 мільярда доларів. На третьому місці - брати Аркадій і Борис Ротенберг, основними активами яких є "Стройгазмонтаж", СМП-банк і "Мостотрест". Їхні сумарні статки оцінюється в 3,5 мільярда доларів.

Приріст капіталу Ротенбергом склав 88 відсотків за рік. Стан Ананьєва зріс на 41 відсоток, а Гуцерієвим - на 17 відсотків, підрахував журнал.

Як повідомлялось, журнал Forbes опублікував щорічний рейтинг найбагатших людей світу. Найбагатша людина України Рінат Ахмєтов посідає 39 місце в рейтингу, його статок оцінюється в 16 млрд доларів.

Читайте також:

Forbes оприлюднив список 100 найбагатших українців

Кількість мільярдерів у Росії за рік збільшилася майже вдвічі

Російські олігархи масово скуповують бункери в очікуванні кінця світу

За рік в Україні з'явилися 13 нових мільярдерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: