У РФ підкорювачі космосу планують нові запуски ракет, попри фінансові обмеження

Через два роки у Росії очікують по шість запусків щорічно

У Російській Федерації назвали наступну дату запуску ракети із космодрому "Восточний".

Як пише "Інтерфакс", з посиланням на заяву глави "Роскосмосу" Ігоря Комарова, наступний запуск із космодрому заплановано на 2017 рік.

"Наступний пуск заплановано на 2017 рік. Всього в другій половині наступного року ми плануємо два пуски з космодрому "Восточний". Очікуємо, що з 2018 році буде шість пусків", - заявив він.

При цьому, Комаров заявив що для будівництва космодрому "Восточний" необхідне додаткове фінансування, а саме для другої черги космодрому, пише "Газета.ru".

"Ми будемо обмежені в лімітах в найближчі рік-два і сконцентруємося на тому, щоб всі сили і кошти пішли на проектування та підготовку технічного комплексу та старту і споруд другої черги. Але ми розуміємо, що проект аеродрому готовий", - заявив він.

Видання "Вести" зазначає, що під час будівництва космодрому у минулому році розгорівся фінансовий скандал щодо невиплати заробітної плати та нецільового використання коштів. Тоді глава Рахункової палати Тетяна Голікова заявила про розкрадання більше 13 млрд руб. При тому, що попередньо вона заявляла про завищення вартості будівництва на 20%.

Загалом, за результатами перевірки, у 2014 році "Роскосмос" допустив фінансових порушень на загальну суму у 92,9 млрд руб.

Поміж тим, "Роскосмос" Рахункова палата планує перевірити і цьогоріч.

Нагадаємо, в РФ з космодрому "Восточний" сьгодні, 28 квітня, проведено перший пуск. Ракета-носій "Союз-2.1а" стартувала з супутниками "Михайло Ломоносов", "Аіст-2Д" і SamSat-218Д.

Раніше пуск був намічений на 27 квітня, але скасований в автоматичному режимі за 1,5 хвилини до старту з технічних причин. Скасування пуску, як заявили в "Роскосмосі", пройшло в штатному режимі і не пов'язане з готовністю космодрому "Восточний" до першого старту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: