У РФ знову задумалися про можливе подальше скорочення видатків бюджету - ЗМІ

Пропозицій зараз дуже багато, але ніяких рішень не прийнято.

Російський уряд обговорює можливість подальшого скорочення витрат понад прийнятого рішення про десятивідсотковий секвестр (скорочення витрат - ред).

Про це "Ведомостям" розповіли три федеральних чиновника.

За словами одного з них, практично у всіх держструктурах — міністерствах, відомствах, держкорпораціях, компаніях з державною участю — є приховані можливості для скорочення. Він уточнив, що мова не йде тільки про звільнення персоналу — це і продаж активів, скорочення витрат.

Прес-секретар прем'єр-міністра Наталія Тімакова заявила, що "пропозицій зараз дуже багато, але ніяких рішень не прийнято".

За словами іншого чиновника, потенціал скорочення у деяких держструктур -  більше 10 %.

Чиновник фінансово-економічного блоку уряду вважає, що якщо такі низькі ціни на нафту протримаються тривалий час, то 10 відсотками ситуацію не можна буде врятувати. 

Представник Мінфіну повідомив, що міністерство, як і раніше, веде роботу з іншими відомствами в рамках доручення щодо оптимізації саме на 10 відсотків, відмовившись коментувати можливості подальшого скорочення витрат.

Нагадаємо, що уряд Росії, враховуючи падіння цін на нафту і рецесію в економіці, готується до нового скорочення бюджету

Скорочення витрат дозволить бюджету заощадити близько 700 мільярдів рублів. При цьому він уточнив, що скорочення витрат не торкнеться публічно-нормативних зобов'язань, зарплат бюджетникам та грошового забезпечення військовослужбовцям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: