У Roshen заявили, що за перевірками і арештом майна Липецької фабрики стоїть Путін

В корпорації звинуватили російського президента в тому, що змушені були звільнити 1100 співробітників.

За перевірками, кримінальними справами і арештом майна Липецької фабрики Roshen стоїть президент Росії Володимир Путін.

Про це заявив президент української кондитерської корпорації В'ячеслав Москалевський, передає прес-служба Roshen.

"Виступ пана Путіна на засіданні клубу "Валдай" лише підтвердив для нас те, що ми і так знали ще з 2014 р. – за всіма перевірками, кримінальними справами і арештом майна, через яке ми не можемо продати фабрику, стоїть він. Ось кому повинні зателефонувати 1100 звільнених співробітників, громадян РФ, яких нам довелося скоротити через спад виробництва", - зазначив Москалевський.

Президент Roshen додав, що Путін тримає липецькі активи корпорації в заручниках на території РФ.

Москалевський здивований, що "така велика фігура, як президент Російської Федерації, цікавиться такими дрібними речами, як життєдіяльність нашої фабрики в Липецьку".

"Більше того, ми були кращої думки про його спецслужби, оскільки вони повинні були сповістити його про те, що Петро Олексійович не є власником Липецької фабрики, адже він підписав договір про передачу своєї частки в "Рошен" в незалежний траст в січні цього року", - сказав президент компанії.

Нагадаємо, що податкова інспекція Росії вимагала від фабрики сплати податку, пені, штрафу і відсотків в загальній сумі 374,420 млн рублів. У відповідь фабрика звернулася в арбітражний суд з позовом про визнання незаконним рішення податкового органу і попросила суд прийняти забезпечувальні заходи. Виробництво на Липецькій фабриці за 2015 рік впало у чотири рази.

Президент Росії Володимир Путін  у ході засідання клубу "Валдай" заявив, що прибутки від фабрики "Рошен" у Липецьку переказуються за кордон. "Фабрика працює, працює ритмічно, виплачує зарплату, отримує прибуток і немає ніяких обмежень, пов'язаних із використанням цього прибутку, в тому числі й з переказом його за кордон", - сказав Путін.

За його словами, Росія прагне поважати право власності й поважати іноземних інвесторів, у тому числі з України. Він додав, що на фабриці були проблеми з неповерненням ПДВ, і судові органи запровадили обмежувальні заходи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: