У Росії будуватимуть український літак

Воронезький авіабудівний завод складатиме літак Ан-148 за українською ліцензією.

Літак Ан-148
УНІАН
Цей літак тепер будуватимуть і у Воронежі. Україна та Росія мають по 50 у будівництві.
Воронезький авіабудівний завод складатиме літак Ан-148 за українською ліцензією.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Партії регіонів, відповідних домовленостей було досягнуто сьогодні під час візиту прем`єр-міністра України Віктора Януковича до Москви.

Як відомо, сьогодні в підмосковному місті Жуковський відкрився 8-й Міжнародний авіаційно-космічний салон "МАКС-2007". У церемонії відкриття взяв участь президент Росії Володимир Путін. Прем`єр-міністр України Віктор Янукович був присутній на відкритті як почесний гість.

Під час проведення Міжнародного авіаційно-космічного салону "МАКС-2007" було підписано Меморандум про взаєморозуміння в розвитку співпраці у галузі транспортної рампової і пасажирської авіатехніки між Державним авіабудівним концерном "Авіація України" і ВАТ "Об`єднана авіабудівна корпорація" (РФ).

У повідомленні прес-служби Партії регіонів також наголошено, що авіаційні підприємства України розраховують у ході авіасалону підписати декілька меморандумів про наміри.

Віктор Янукович у салоні літака Ан-148
УНІАН
Віктор Янукович у салоні літака Ан-148.
"За словами керівників авіаційної галузі Росії, їх країна потребує суттєвого оновлення парку регіональних літаків. У планах російського авіапрому до 2020 року наростити парк до 450 машин. У перспективі – 850 літаків. При цьому російські авіабудівні компанії щорічно виробляють лише 12 одиниць літаків. Таким чином, український літак Ан-148, який вже сертифікований, вдало вписується в Концепцію розвитку авіатранспортної галузі Росії. Складати літак за українською ліцензією будуть на Воронезькому авіабудівному заводі", - ідеться в повідомленні.

Прес-служба наголошує, що участь в авіаційно-космічному салоні "МАКС-2007" з власними оригінальними розробками є для українських авіапідприємств, конструкторських бюро, науково-виробничих підприємств реальним шансом "потіснити на авіаційному ринку грандів світового авіабудування".

"Практично по кожній моделі літака ми пройшлися і конкретизували наші кроки, і те, яким чином ми співпрацюватимемо. Підписанням Меморандуму ми окреслили напрями, які визначатимуть стратегію цього українсько-російського спільного комплексу", - заявив Віктор Янукович після церемонії підписання Меморандуму.

ВідеоУ Росії купують українські літаки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: