Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії назвали причину скорочення постачання нафти територією України до Європи

Покупці нарікають на якість нафти.

Європейські покупці скаржаться на якість російської нафти, яку отримують від "Транснефти" – мовляв, у її складі завищений вміст сірки. Тому зменшили обсяги закупівель.

Це стосується споживачів, які отримують нафту трубопроводом "Дружба" транзитом через Україну. За перші чотири місяці цього року Угорщина скоротила закупівлю на 18% (на 280 тис. тонн), Словаччина – на 8% (на 130 тис. тонн). Інша гілка "Дружби" веде від Росії територією Білорусі до Польщі, Німеччини, Литви та Латвії. Там загальне скорочення відбулося на 1,4%. Про це розповів офіційний представник компанії "Транснефть" Ігор Дьомін, передає ТАСС.

Зокрема, в Угорщині нарікають, що замість 1,5% вмісту сірки в нафті її там – 1,75%. Тому й скоротили замовлення.

Раніше віце-президент "Транснефти" Сергій Андронов повідомив, що 2018 року вміст сірки в нафті, що надходить "Дружбою", становитиме 1,8%. Норма - 1,75%. Інший віце-президент Ігор Кацал заявив, що цього року "Транснефть" направить 5 млрд рублів на "підтримку якості" нафти, що йде на експорт. Про це пише РБК.

У "Транснефти" також анонсували, що планують збільшити обсяги нафти, яку транспортують до Європи територією України. Скажімо, до Угорщини торік поставили 500 тис. тонн нафти, а цього року планують 1 млн тонн.

Тим часом нафта Brent здорожчала до найвищого показника за останні три з половиною роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції