У Росії оприлюднено рейтинг найбагатших дітей

Російський журнал "Фінанс" опублікував традиційний рейтинг найбагатших спадкоємців Росії.

Цього року в рейтингу – 54 дитини. Це в два рази менше, ніж в минулому році – в 2008-му в списку фігурували 112 дітей із загальним капіталом 450 млрд. У 2009-м загальний стан найбагатших нащадків Росії зменшився до 107 млрд – унаслідок кризи.

Рейтинг найбагатших спадкоємців Росії визначався таким чином: За основу журнал "Фінанс" бере щорічний рейтинг російських мільярдерів, а розмір умовної кожної дитини обчислюється шляхом ділення капіталу батька на число дітей.

На першому місці в списку – 19-річний Юсуф Алєкперов, єдина дитина співвласника Лукойлу Вагіта Алєкперова. Алєкперов-молодший вже знаходився на першій позиції рейтингу два роки тому, в 2007, але в минулому році був відсунутий з лідируючої позиції Петром і Мариною Деріпасками, дітьми Олега Деріпаски, власника холдингу "Базовий елемент".

Проте цього року погані справи батька відсунули Деріпасок на 12 позицій вниз – на 13-е і 14-е місце, а Алєкперов молодший знов запанував на вершині списку з умовним статком в 7,6 млрд.

Друге, третє, четверте, п'яте і шосте місця окуповані дітьми Романа Абрамовича – Ганною, Аркадієм, Софією, Аріной і Іллею. Умовний стан кожного з них – 2,78 млрд (13,9 млрд Романа Абрамовича, поділених на п'ять). Проте вже наступного року діти Абрамовича можуть опуститися в рейтингу, якщо статок їх батька зменшиться або залишиться тим самим через народження брата або сестри – в середині серпня ЗМІ повідомили, що подруга російського мільярдера Дарина Жукова знаходиться приблизно на шостому місяці вагітності.

Позиції з сьомої по дев'яту в списку займають троє дітей Володимира Лісина, чиї стать, імена і рік народження ретельно приховуються батьками. У рейтингу "Фінанса" кожен з них фігурує просто як "дитина Володимира Лісина" - все з умовним станом в 2,57 млрд.

Замикають десятку найбагатших спадкоємців Росії Гульнара Керімова 1990 років народження, старша дочка Сулеймана Керімова, власника фонду Nafta Nafta Moskva. Умовний статок Керімової – 2,5 млрд. На 11 і 12 місці рейтингу – її молодший брат і сестра, що володіють тим же умовним спадком.

Як відзначає журнал "Фінанс", в рейтингу 2009 років немає сестер Лужкових – дочок мера Москви Юрія Лужкова і Олени Батуріної. Як відзначає "Фінанс", вибули з гри сестри Лужкови: мама-будівельник Олена Батуріна втратила 6 з 7 млрд, тому на кожну з дочок доводиться по 500 млн умовного спадку.

Нагадаємо, рейтинг найдорожчих брендів світу від компанії Millward Brown очолила торговельна марка Google, вартість якої становить 100 мільярдів доларів – на 16% більше, ніж минулого року.

Друге місце посів Microsoft - 76,2 мільярда доларів, що вище минулорічного показника на 8%. Трійку лідерів замикає бренд Coca-Cola, який оцінили у 67,6 мільярдів доларів.

Серед інших найцінніших брендів до списку Millward Brown потрапили IBM (66,6 млрд доларів), Apple (66,1 млрд доларів), Vodafone (53,7 млрд доларів), Nokia (35,1 млрд доларів), Blackberry (27,4 млрд доларів), HP (26,7 млрд доларів), SAP (23,6 млрд доларів), Intel (22,8 млрд доларів) та Oracle (21,4 млрд доларів)

Читайте також:

Рейтинг найдорожчих брендів. Google - за 100 млрд доларів

Рейтинг Обами знизився до мінімального рівня

Опубліковано рейтинг 100 "найбрудніших сайтів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: