Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії пообіцяли відшкодувати збитки від постачання неякісної нафти

Трубопровід "Дружба" планують очистити через 22 дні.

Російська компанія "Транснефть", оператор трубопроводу "Дружба", готова компенсувати шкоду, заподіяну постачанням неякісної нафти наприкінці квітня.

Про це заявив віце-прем'єр РФ Дмитро Козак, передає ТАСС.

"Транснефть" займає дуже конструктивну позицію і, зрозуміло, готова реальний збиток, який заподіяно і нашим нафтовим компаніям, компенсувати", - сказав він.

17 травня Козак провів переговори з віце-прем'єром Білорусі Ігорем Ляшенком, за підсумками яких сторони "цілком оптимістично" оцінили питання відновлення нормальної роботи трубопроводу і компенсації шкоди.

За словами російського віце-прем'єра, неякісної нафтою все ще заповнені дві з трьох ниток трубопроводу "Дружба". Одну розраховують очистити через сім днів, другу - через 22 дні, передає РИА Новости.

Нагадаємо, раніше білоруський концерн "Белнефтехім" заявив, що вимагатиме від російської "Транснафти" компенсації за експортування неякісної нафти. Там говорять про можливі збитки десятки мільйонів доларів через постачання неякісної нафти з боку Росії. Білорусь тоді призупинила експорт світлих нафтопродуктів до України, Польщі та країн Балтії. Це відбувається на тлі відмови Москви підтримати пропозицію Мінська щодо збільшення майже на чверть тарифу на транзит територією Білорусі.

ВідеоКраїни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

Бо у ній підвищений рівень органічного хлору. Частина нафтогону між Україною та Словаччиною не працюватиме до врегулювання ситуації. Раніше приймати забруднену російську нафту на невизначений термін припинили Німеччина і Польща. Кажуть, якість продукту занадто низька. Сировину з такими показниками польські заводи переробляти не здатні.    

Країни одна за одною відмовляються від брудної російської нафти

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції