Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії придумали, як пояснити поставки сировини на "віджаті" заводи Донбасу

Так звана допомога йде з резервів товарно-матеріальних цінностей.

Представники донецьких бойовиків підтвердили постачання Росією сировини на незаконно відібрані підприємства окупованій частині України.

Про це заявив так званий голова міжвідомчої комісії з надання гуманітарної підтримки постраждалих територій південно-східних районів Донецької та Луганської областей Сергій Назаров, пишуть сепаратистські видання.

За його словами, сировина надходить як "гуманітарна допомога" терористам за рахунок наявних федеральних резервів товарно-матеріальних цінностей.

"Щодо повідомлень у ЗМІ про поставку залізнорудної сировини на території Донбасу з російських підприємств, то ніяких таких постачань не проводиться", — підкреслив Назаров.

Раніше видання повідомляло РБК, що починаючи з квітня, Ковдорський гірничо-збагачувальний комбінат, що входить до холдингу "Єврохім" бізнесмена Андрія Мельниченка, щомісяця буде відвантажувати 15-30 тисяч тонн залізорудної сировини на станцію "Череповець-2" для Росрезерву. Звідти руду через станцію "Успенська" (Ростовська область) будуть доставляти на окупований Донбас.

Залиште свій коментар

Вибір редакції