40% росіян вважають себе бідними

Торік чисельність росіян з доходами нижче середнього прожиткового мінімуму склала 18,6 мільйонів осіб.

Кількість бідних росіян в поточному році вперше за останні декілька років виросте. Про це пише газета "Комерсант" із посиланням на попередні дані міністерства економічного розвитку за 2008 рік.

Згідно з відомостями міністерства, торік чисельність росіян з доходами нижче середнього прожиткового мінімуму склала 18,6 мільйонів осіб, або більше 13 відсотків від загального населення країни. При цьому за рік кількість росіян з мінімальними доходами знизилося всього на 0,1 відсотка (сто тисяч людей).

Як вважають в Мінекономрозвитку, на зростання кількості бідних в Росії зроблять вплив низькі темпи зростання доходів населення і висока інфляція. Так, в 2008 році зростання реальних доходів росіян зменшилося майже в 4,5 разу і склав 2,7 відсотка. Роком раніше аналогічний показник досяг 12,1 відсотка.

В середині минулого року, за даними опитування фонду "Громадська думка", 45 відсотків росіян висловили думку, що за два-три останні роки в країні стало більше бідних. При цьому 39 відсотків респондентів назвали себе бідними.

Читайте також:
У березні в Україні буде 3,5 млн. безробітних
Компаніям, які не звільняють працівників, будуть доплачувати
Майже половина усіх працюючих у світі опиниться за межею бідності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: