У Росії з'ясували, що золото Центробанку іржавіє, якщо зарити його під дубом

Відомий російський мільйонер-відлюдник Герман Стерлігов розповів, що кілька тисяч золотих монет ЦБ поіржавіли, коли він закопав їх під дубом. Чому золото вищої проби покрилося іржею - з'ясовують.

Золоті інвестицій монети Центробанку Росії "Георгій Побідоносець" іржавіють та піддаються корозії.

Коричневі плями на кількох тисячах золотих монет виявив мільйонер-відлюдник Герман Стерлігов, закопавши їх під дубом.

Сам Герман Стерлігов розповів, що закопав своє "іржаве" золото під дубом. "Якщо зберігати монети в сейфі - то нічого не буде, а я ось закопав під дубом - іржаві проявилася", - зауважив Стерлігов.

"Чому люди купують золото? Тому що воно не псується під землею. Воно не знецінюється і не іржавіє. І під дубом його надійніше тримати, ніж у будь-якому банку", - вважає Стерлігов.

"Золото, на якому є плями, перестає бути золотом", - вирішив Стерлігов і здав кілька тисяч своїх монет назад в "Сбербанк".

Золото проби "три дев'ятки" - єдине в Росії, яке не обкладається податком на додану вартість, тобто є реальним об'єктом для інвестицій.

Як розповів керуючий директор Групи компаній Германа Стерлігова Іван Жизневський, поки неможливо зрозуміти, звідки з'явилися ці плями.

"Наші монети зберігаються як в індивідуальних сейфах комірках і в більш важкодоступних місцях. На монетах утворилися великі коричневі плями, червоні смуги, і ми не можемо зрозуміти, звідки взялася ця іржа. Стандартна експертиза показує, що це золото. Може це дефект виробництва , можливо, домішка якась потрапила ", - розповів Жизневський.

Він додав, що Міжнародна резервна розрахункова система позбулася всіх запасів монет, скуплених раніше. Вони повністю виключені з операцій компанії до з'ясування всіх обставин справи.

ЦБ поки не дав ніяких пояснень, що відбувається з монетами. Банк погоджується прийняти їх назад, але за собівартістю - 9300 рублів.

Герман Стерлігов - перший російський мільйонер. Колишній олігарх та політик, відомий своїми скандальними рекламними кампаніями, в 2004 році розпродав своє майно та разом із родиною переїхав до хутора під Москвою, де зайнявся сільським господарством і тваринництвом.

Читайте також:

Ціна на золото побила новий рекорд

Створено золоту модель Bugatti Veyron вартістю 3 млн доларів

На Одещині "загубився" власник золотовидобувної шахти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: