У Росії загинула чверть посівів зернових

За словами глави Кремля Дмитра Мєдвєдєва, багато господарств через загибель урожаю знаходяться в передбанкрутному стані.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що в цілому по країні "згоріли" 25% посівів зернових.

За словами глави Кремля, багато господарств через загибель урожаю знаходяться в передбанкрутному стані.

"Вже прийняті фінансові рішення про надання допомоги сільгоспвиробникам, які опинилися в критичній ситуації. Загальний об'єм фінансової підтримки - близько 35 млрд рублів. На додаток до цієї суми з регіонів, звичайно, буде надана допомога постраждалим господарствам", - сказав Мєдвєдєв на нараді по заходах стабілізації положення на внутрішньому зерновому ринку.

Президент Росії також вніс зміни в режим надзвичайної ситуації, який був введений у зв'язку з пожежами на території країни, виключивши з нього Володимирську і Воронежську області, а також Республіку Марій Ел. Режим НС залишається на чотирьох територіях - в Мордовії, Московській, Нижегородській і Рязанській областях.

Нагадаємо, 9 серпня Мінсільгосп РФ понизило прогноз урожаю зерна в 2010 році до 60-65 млн тонн. Раніше, 5 серпня уряд РФ прийняв рішення заборонити експорт зернових до 31 грудня. Обмежувальні заходи набудуть чинності 15 серпня.

Читайте також:

Зернотрейдери експортують пшеницю, занижуючи її якість

Мінагрополітики планує ввести квоту на експорт зерна

Світовий банк закликав країни не обмежувати експорт зерна, як це зробила РФ

ВідеоУ Росії загинула чверть посівів зернових

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: