У російського "Сбербанку" недобре йдуть справи в Європі – планує згортати бізнес

Дата публікації
Перегляди
564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У російського "Сбербанку" недобре йдуть справи в Європі – планує згортати бізнес

"Сбербанк" планує частково згорнути бізнес у Європі / Фото: Сбербанк

В окремих країнах фінустанова хоче розвивати цифровий банкінг.

Найближчим часом найбільший російський державний банк – "Сбербанк" - планує повністю закрити свої представництва в кількох країнах Європи.

Про це на Дні інвестора в Лондоні заявив президент "Сбербанку" Герман Греф, відповідаючи на питання про міжнародної стратегії банку, пишуть "Ведомости".

"Ми стали менш агресивні з нашим міжнародним бізнесом і намагаємося його оптимізувати. Санкції та геополітична ситуація вплинули на нашу стратегію міжнародного розвитку, і насамперед у Європі. Зараз ми намагаємося переосмислити нашу європейську стратегію", - сказав Греф.

"Сбербанк" залишиться в Європі, але буде розвивати там цифровий банкінг.

"Ми запустили торік цифрову платформу прийому депозитів в Німеччині і привернули багато коштів на європейських ринках, щоб банк працював на власному фондуванні", - уточнив Греф.

Зусилля "Сбербанку" в дочірніх банках Європи зосередять на посиленні розвитку на цифрових платформах, на скороченні відділень і, можливо, на виході з кількох країн.

Зазначимо, що відділення російського "Сбербанку" є в 22 країнах, кількість його клієнтів за межами РФ досягла 10 млн осіб, ідеться на сайті держбанку. Частка міжнародного бізнесу становить 14% сукупних активів.

Нагадаємо, чистий прибуток "Сбербанку" впав удвічі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація