У "Сбербанку" заявили, що не терпітимуть агресивних дій щодо дочірньої структури

Такі дії "Сбербанк Росії" розцінюватиме як умисне завдання шкоди інтересам українських клієнтів.

"Сбербанк" РФ розраховує залишити український ринок відповідно до чинного законодавства і буде розцінювати агресивні дії щодо дочірньої структури як умисне завдання шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна.

Про це йдеться в заяві банку, повідомляє УНІАН.

"Сбербанк" нагадав, що 27 березня оголосив про укладення договору про продаж дочірньої структури в Україні консорціуму іноземних інвесторів.

"Ми сподіваємося, що процес переходу активу "Сбербанку" в Україні до консорціуму нових власників пройде у відповідності з чинним законодавством України та в рамках міжнародного права", — наголошують у заяві.

У банку додали, що після підписання Україною меморандуму з Міжнародним валютним фондом і прийняття банком рішення про добровільний відхід з ринку він буде розцінювати будь-які агресивні дії відносно дочірньої структури як умисне нанесення шкоди інтересам українських клієнтів і державі Україна.

"З новими акціонерами банк продовжить розвиток в Україні, виконуючи всі зобов'язання перед клієнтами і зберігаючи високу якість сервісу", — сказано в заяві.

Нагадаємо, "Сбербанк Росії" позбувся дочірнього підприємства "Сбербанк Лізинг Україна". У банку відзначили, що 20 березня була зареєстрована зміна власників компанії, тому вона більше не входить до структури "Сбербанку Росії".

Раніше російський "Сбербанк" оголосив про продаж всіх акцій українського дочірнього банку. Український "Сбербанк" купить консорціум інвесторів, куди увійдуть латвійський Norvik Banka і білоруська приватна компанія. Основний акціонер латвійського банку - громадянин Великобританії Григорій Гусельников, його партнером у купівлі і мажоритарним акціонером стане також громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв.

ВідеоУ НБУ сподіваються, що «Сбербанк России» невдовзі змінить свою назву

Залиште свій коментар