У Секретаріаті назвали найскрутніші часи для України

Найбільш складним періодом для України в сфері держфінансів припаде на перший квартал наступного року, вважають в Секретаріаті президента.

Найскладніший період у сфері державних фінансів очікує Україну у першому кварталі наступного року.

Так вважає перший заступник голови Секретаріату президента Олександр Шлапак.

"Труднощів слід чекати не в банківській системі, ні на рівні підприємств, адже ми на початку січня традиційно будемо святкувати. У нас надзвичайно серйозні проблеми з бюджетним сектором і, я думаю, складнощі з газом", - вважає Шлапак.

"Незважаючи на всі бравурні заяви, до кінця року потрібно заплатити ще десь 1,4 млрд дол.", - зазначив заступник глави Секретаріату Шлапак.

Зокрема, він переконаний, що якщо зараз не будуть прийняті необхідні урядові рішення і надалі будуть відкладатися законодавчі ініціативи у газовій сфері, бюджет НАК "Нафтогазу" на наступний рік неможливо буде збалансувати.

"Дефіцит НАК "Нафтогаз" на наступний рік ще більше. Не хочу називати цифру. І якщо жити за тими правилами, за якими жили в 2009 році, давайте відразу закладати в бюджет чергову капіталізацію "Нафтогазу України", дарувати йому 20 млрд. у капітал, щоб він міг продовжити свою діяльність", - зазначив Шлапак.

Нагадаємо, 4 грудня НАК "Нафтогаз України" своєчасно і в повному обсязі розрахувалася з ВАТ "Газпром" за імпортований у листопаді 2009 року природний газ. Компанія отримала підтвердження про перевід грошей "Газпрому". За спожитиий газ Україна заплатила 770 млн доларів.

Читайте також:

Золотовалютний резерв НБУ за місяць зменшився на 400 млн дол.

НБУ: гривня не впаде до Нового року

Україна розрахувалася за постачання російського газу у листопаді

Державний борг України наближається до 300 мільярдів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: