У Севастополі хліб уже подорожчав

Основний виробник хлібобулочних виробів у Севастополі підвищив ціни на соціальні сорти хліба на 15-20 копійок через високу закупівельну ціну борошна.

У Севастополі на 15-20 копійок подорожчав хліб, що випікається основним виробником хлібобулочних виробів у місті - ВАТ "Цар-хліб".

Зокрема, один з найпопулярніших сортів хліба - "Зимневський" тепер коштує 3 грн. (до подорожчання - 2 грн. 85 коп.), батон "Сімферопольський" - 3 грн. 30 коп. (до подорожчання - 3 грн. 10 коп.).

Адміністрація підприємства "Цар-хліб" пояснює підвищення цін зростанням закупівельних цін на борошно.
Коментуючи подорожчання хліба, голова Севастопольської міської держадміністрації Валерій Саратов відзначив, що влада міста "підключатиме" інспекцію за цінами, опікуватиметься цим питанням.

"Якщо хочете, це нормальна ситуація, в тому плані, що ми воюватимемо за те, щоб хліб був дешевшим", - сказав Саратов, додавши, що його непокоять ціни на так звані "соціально захищені сорти хліба". Саме такими є "Зимневський" і "Формовий", що подорожчали.

Саратов також запевнив, що між владою Севастополя і виробником хліба буде досягнуто угоди, які влаштовують городян.

Раніше експерти спрогнозували підвищення цін на хліб через неврожай зерна. Очікується, що до жовтня ціни на хліб в Україні піднімуться на 50 відсотків, а в Києві – на 70 відсотків.

У той же час голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв заявив, що АМКУ не бачить причин для підвищення цін на хліб. За його словами, весь хліб, який сьогодні продається, виготовлений із зерна врожаю 2010 року.

Читайте також:

Україна готується квотувати експорт зерна

Через спеку Україна втратила 5 млн тонн зерна

АМКУ: причин для підвищення цін на хліб і цукор немає

Ціни на хліб в Україні підвищаться у півтора рази, в Києві ще більше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: