У скандалі з поглинанням Allseeds спливли нові подробиці

Великий скандал на масложировому ринку країни навколо поглинання компанією Kernel Holding основного конкурента Allseeds Group розпалюється, стають відомі нові деталі.

Великий скандал на масложировому ринку країни навколо поглинання компанією Kernel Holding основного конкурента Allseeds Group розпалюється, стають відомі нові деталі, повідомляє видання ProUa.

Як пише видання, саме поглинання відбулося, як заявляє міноритарій, з порушенням, через що постраждали інтереси Cross Trade Financial Limited - утримувача 6% акцій Allseeds (нинішнього Corolex), а також - ТОВ "Холдинг "Зерноторгвельна компанія", що виступало, свого часу співзасновником Allseeds, але в угоді з Kernel взагалі не брало участі. Саме активи ТОВ "Холдинг "Зерноторговельна компанія" стали заручником поточного бізнес-конфлікту. Йдеться про ділянки землі в Миколаївському порту, які перебували в свій час в іпотеці в "Укрсоцбанку".

У серпні 2008 року "Укрсоцбанк" надав "Зерноторговельній компанії" кредит на 30,68 мільйона доларів для розвитку бізнесу. Заставою по кредиту стали згадані ділянки землі. Приблизно через рік керівництво "Зерноторговельної компанії" вирішило розділити одну із закладених ділянок на дві, що було необхідно для будівництва маслопроводу на цій землі. "Укрсоцбанк" дозволив своєму позичальникові розділити ці ділянки. Передбачалося, що після поділу, нові дві ділянки повернуться в іпотеку. Однак, незабаром після цього Allseeds був поглинений компанією Kernel. Виходить, угоди про ділянки просто забули та заставу не повернули.

Як відзначає ProUA, теоретично, це - турбота нового власника. Разом з тим, повідомляється, що банк намагається притягнути до відповіді власника колишнього - ТОВ "Холдинг Зерноторговельна компанія". Який в операції з Kernel не брав участі. За інформацією видання, ТОВ "Холдинг "Зерноторговельна компанія" неодноразово пропонувало банку домовитися мирно. Однак, на переговори банк не пішов - відразу подав до суду, вимагаючи у позичальника 11,6 мільйона гривень за штрафними санкціями та передачі поділених ділянок.

Читайте також:

Міноритарні акціонери Allseeds Group незадоволені неефективним управлінням Kernel Holding

Миноритарий не имеет претензий к сделке по купле-продаже компании Corolex

Угоду про купівлю компанії Allseeds можуть відмінити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: