У "Слузі народу" повідомили, що депутати майже закінчили розгляд поправок до закону про землю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутат фід фракції "Слуга народу" Олександр Трухін повідомив, що депутати майже закінчили розгляд поправок до закону про землю

Депутати практично закінчили розгляд поправок до закону про землю

Про це повідомив народний депутат фід фракції "Слуга народу" Олександр Трухін в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1.

Відповідаючи на питання ведучої, чи можуть закон ухвалити на позачерговому засідання Верховної Ради у суботу, 28 березня, він сказав: "Якщо станеться так, що у парламенту вистачить часу, сил і можливості розглянути цей закон найближчим часом, то я вважаю, що це буде позитивним"

Депутат наголосив на тому, що дискутувати навколо законопроєкту можна багато. "Я не бачу жодних проблем, щоб це (ухвалення закону - Ред.) не сталося. Це основна позиція нашої фракції, президента. Я бачу в цьому лише позитивні аспекти і для країни, і для громадян", - сказав Олександр Трухін

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Відео Ми не збираємося продавати українську землю - новий прем'єр-міністр України

Юлія Тимошенко поставила своє запитання новому прем'єру Денису Шмигалю. У студії голова фракції партії ВО "Батьківщина" запитала, чи зупинить він "беспрєдєл", який відбувається у парламенті щодо закону про ринок землі та медичної реформи.  Більше - у розділі Політика

Ми не збираємося продавати українську землю - новий прем'єр-міністр України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції