Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Слузі народу" пояснили, як отримати субсидію українцям, які через карантин втратили роботу

Для отримання субсидії безробітні мають зареєструватися в службі зайнятості.

Українці, які через запроваджений карантин у зв'язку з новою коронавірусною інфекцією COVID-19 втратили роботу, можуть отримати анонсовану субсидію від держави, звернувшись до служби зайнятості як безробітні. Аби мінімізувати перебування на вулиці і контакт із іншими людьми, цей крок можна зробити через онлайн-систему.

Про це йдеться у повідомленні фракції "Слуга народу" у Facebook.

Як наголошується, фінансова допомога виплачуватиметься лише в тому разі, якщо центр зайнятості підтвердить перебування громадянина на обліку. Українцям також нагадали, що для тих громадян, які вже отримували компенсацію, її розмір зросте та становитиме близько 300 гривень.

"Якщо центр зайнятості підтверджує, що ви перебуваєте на обліку та є відповідна заява – вам нададуть субсидію. Розрахувати житлову субсидію допоможе призначена допомога з безробіття", - сказано у повідомленні.

інфографіка, симптоми коронавірусу

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції