У "Слузі народу" розповіли, у скільки підприємцям обійдеться касовий апарат у смартфоні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там спростували, що РРО обійдеться у 50-70 тисяч гривень.

Програму від податкової служби, "касовий апарат в смартфоні", від 1 січня 2020 року можна бути скачати безкоштовно, але його обслуговування все одно обійдеться українським підприємцям від тисячі гривень на місяць.

Про це розповіла представниця парламентської фракції Слуга народу і один з авторів закону про "тотальну фіскалізацію" Роксолана Підласа в інтерв'ю LIGA.net

"Розповіді про те, що РРО обійдеться підприємцям в 50-70 тисяч гривень – це точно неправда. Зараз Податкова повинна вибрати один з восьми додатків для РРО в смартфоні – воно буде безкоштовним. Ймовірно, у нього буде плата за обслуговування, але мова йде про символічну суму – близько тисячі в місяць. Навіть для ФОП першої групи з оборотом 300 тисяч це не такі великі гроші ", - сказала Підласа.

Нагадаємо, уряд ухвалив пілотний проєкт реєстрації та експлуатації касових апаратів та спрощення їхнього використання. Відтепер як касовий апарат можна використовувати смартфон або планшет. "В Україні 107,6 тис. підприємців використовують касові апарати при здійсненні розрахункових операцій. Рішення Уряду зменшить витрати бізнесу на 30%", - сказали в Офісі ефективного регулювання. 

Мінфін також напрацював проєкт, що спрощує реєстрацію РРО та порядок введення в експлуатацію. Зокрема, пропонується запровадити ведення книги обліку розрахункових операцій (КОРО) в електронному вигляді, що звільнить підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків.

Відео Фіскалізація: чому нові законопроєкти можуть нашкодити підприємцям

"НІ!" - законам, що ускладнять життя підприємцям, які нині на спрощеній системі оподаткування. Петиція на сайті Президента України з таким закликом за 10 днів зібрала понад 4 тисячі підписів. Вона з'явилась в той же день, коли нардепи в цілому ухвалили проєкти цих законів. Які новації парламентарів настільки обурили підприємців, що вони вже називають законодавчі новації черговою атакою на бізнес - дізнаємося просто зараз та обговоримо проблему з викладачем макроекономіки у бізнес-школі Михайлом Кухарем.

Фіскалізація: чому нові законопроєкти можуть нашкодити підприємцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції