У співробітників піцерії Миколаєва, де отруїлися 18 людей, виявили сальмонельоз

У двох співробітників "Піци Челентано", 18 відвідувачів якої отруїлися минулого тижня, виявлено сальмонельоз.

Попередньою причиною масового отруєння відвідувачів піцерії "Челентано" називають сальмонельоз.

Головний лікар Миколаївської обласної санепідемстанції (СЕС) Володимир Клочко повідомив, що причиною масового отруєння відвідувачів піцерії міг стати збудник сальмонельозу, виявлений у двох співробітників закладу.

За словами пана Клочка, хвороба могла бути перенесена "від людини до людини через продукти харчування". Як повідомив головний санітарний лікар Миколаєва Василь Ганусовський, вірогідні два варіанти зараження: "Або співробітники хворіли, і все пішло від них, або вони з'їли те ж саме, що і відвідувачі".

Тим часом в міській СЕС стурбовані тим, що хворих може бути більше, оскільки люди можуть лікуватися самостійно. "Головне, щоб серед таких прихованих хворих не виявилося співробітників інших кафе, дитячих садів і шкіл", - побоюється Ганусовський.

За словами Клочка, матеріали, що стосуються отруєння відвідувачів піцерії "Челентано", передані в прокуратуру Миколаєва. За інформацією прес-служби прокуратури, в даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Нагадаємо, 10-12 вересня в обласну інфекційну лікарню було госпіталізовано 18 відвідувачів, що побували в піцерії 9 вересня.

Нагадаємо, до лікарень Миколаєва надійшло 18 людей, серед них двоє – у важкому стані, які 9 вересня відвідали піцерію "Челентано".

Головний лікар обласної інфекційної лікарні Станіслав Титовський повідомив, що 14 вересня був виписаний один з постраждалих. Таким чином, в лікарні залишаються 17 людей. Як відзначив пан Титовський, вони можуть бути виписані до кінця поточного тижня.

У зв'язку із інцидентом мережа "Піца Челентано" поширила заяву, в якій йдеться, що "з 1998 року це перший подібний випадок". У заяві стверджується, що представники "Піца Челентано" вже "налагодили зв'язок з відповідними медичними закладами", де перебувають постраждалі.

Генеральний директор компанії "Системи швидкого живлення" (власник мережі "Піца 'Челентано'") Марк Зархін упевнений, що головне зараз - допомогти постраждалим, а потім шукати винних.

"Компанія відкрила гарячу телефонну лінію і створила підрозділ додаткового внутрішнього контролю. Воно перевірятиме якість продуктів і проводитиме раптові перевірки в закладах мережі", - заявив пан Зархін.

Читайте також:

У Джанкої до лікарні потрапили ще 26 школярів

Шестеро дошкільнят, які раніше отруїлися в Джанкої, знову в лікарні

Через отруєння в піцерії Миколаєва госпіталізовано ще 7 людей

У Миколаєві 11 осіб госпіталізовані з харчовим отруєнням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: