У США масово закривають банки

Влада США в 2009 році закрила найбільшу кількість банків, ніж було закрито в будь-який рік, починаючи з 1993 року.

За минулий тиждень у США закрилося п'ять банків. В результаті загальна кількість закритих з початку 2009 року кредитних організацій досягла 45, що значно вище кількості банків, збанкрутілих в 2008 році (25).

Рішеннями фінансових властей були закриті Community Bank of West Georgia і Neighborhood Community Bank of Newnan в Джорджії, Horizon Bank of Pine City в Міннесоті, MetroPacific Bank of Irvine і Mirae Bank of Los Angeles в Каліфорнії. Сумарні активи всіх п'яти банків становили 1,1 мільярда доларів.

Bloomberg зазначає, що влада США в 2009 році закрила найбільшу кількість банків, ніж було закрито в будь-який рік, починаючи з 1993 року.

За оцінкою Федеральної корпорації страхування депозитів (FDIC), витрати, пов'язані із закриттям банків, до 2013 року складуть 70 мільярдів доларів. Раніше FDIC класифіковані як "проблемних" 305 банків.

FDIC застраховані депозити в 8,246 фінансових компаніях із загальним обсягом активів на 13,5 трильйонів доларів. За станом на кінець першого кварталу 2009 року фонд страхування вкладів FDIC знизився до рекордно низької позначки в 13 мільярдів доларів. Наприкінці 2007 року фонд мав 52,4 мільярда доларів.

У 2007 році в США було закрито лише 3 банку.

Читайте також:

Половина банків США не здатні витримати продовження кризи

США взяли на себе відповідальність за світову фінансову кризу

Американські банки почали розморожувати кредити

Директор найбільшого іпотечного агентства США покінчив життя самогубством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: