У США під час виплати державної "карантинної" допомоги громадянам зависли банківські системи

Дата публікації
Перегляди
4018
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США під час виплати державної "карантинної" допомоги громадянам зависли банківські системи

Фото: Pexels

Виплати становлять від 500 до 1200 доларів.

У середу, 15 квітня, в США під час зарахувань на рахунки американців державної допомоги, як фінансової підтримки громадян під час карантину, зависли сайти окремих банків через перевантаження. Відповідно виникли проблеми із наданням послуг телефоном, онлайн, через мобільні додатки.

Проблеми із банківськими сервісами почалися саме тоді, коли на рахунки десятків мільйонів американців мали надійти гроші від уряду в рамках заходів, що спрямовані на подолання вимушеної зупинки економіки США через карантин задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19. Відповідно люди масово почали перевіряти стан своїх рахунків, чим і спричинили навантаження на системи. Про це пише The Hill.

У переліку банків, у яких виникли проблеми, великих фінустанов не було.

Виплати є разовою допомогою від уряду більшості американських громадян. Для дорослих сума виплати може сягати 1200 доларів на особу. Для дітей - 500 доларів на особу. Про це пише "Голос Америки".

У державній податковій службі США запустили послугу Get My Payment, яка дозволяє відстежувати надходження виплати від уряду.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що 80 мільйонів американців вже отримали виплати.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
4018
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація