У США заставні будинки коштують від 1000 доларів

У деяких американців з’явилася можливість придбати нерухомість за смішними цінами. Однак позичальники, що не змогли сплатити кредити, цьому не радіють.

За тисячу доларів на аукціоні можна придбати будинок поблизу Нью-Йорка.

Перший продаж заставного майна, за борги конфіскованого у попередніх власників, пройшов у США.

Будинок за тисячу доларів, звичайно, не розкішний маєток, однак аукціони користуються популярністю. Потенційним покупцям радість від дешевої покупки псують акції протесту позичальників, чиє майно пускають із молотка.

Більше тисячі людей, які під час кризи не мають проблем з грошима, прийшли на аукціон з бажанням урвати ласий шматок нерухомості. Більшість з них прицінювалися до певних будинків вже кілька місяців, очікуючи, поки ціна впаде ще нижче.

Колишні власники нерухомості звинуватили учасників аукціону у цинізмі та бездуховності. Дії нових власників порівнювали з мародерами, які під час лиха наживаються на чужому горі. Але купівля будинку – не злочин.

Колишній власник будинку каже, що цей аукціон лише погіршує становище тих, кого викинули на вулицю і вселяє зневіру у мільйони людей, які можуть зіткнутися з цим у найближчому майбутньому.

В той же час покупець нерухомості заявляє, що йому "шкода таких людей, втім я не вважаю, що, купуючи будинок, я роблю щось погане".

Організатори аукціону переконують, що вони роблять добру справу. Банки отримають живі гроші за продане заставне майно.

Власники нерухомості, які потрапили у скруту сподіваються, що адміністрація Обами почне втілювати реформи у життя і армія бездомних американців не поповниться ще кількома мільйонами.

Читайте також:

Playboy розпродасть оголених дівчат

Нацбанк щотижня продаватиме долари за пільговим курсом

Національне надбання Індії пішло з молотка за 1,8 млн. доларів

Експерти не радять вкладати гроші в земельні ділянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: