Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США впали акції після того, як екс-радник Трампа визнав провину щодо неправдивих свідчень ФБР

Індекси знизилися на 0,5-1%.

Фондовий ринок США відреагував падінням на новину про те, що екс-радник президента Трампа Майкл Флінн визнав провину, що давав неправдиві свідчення ФБР про зустріч із послом Росії. Флінн також ніби зазначив, що готовий свідчити проти Трампа, його родичів та оточення, тобто нинішніх працівників Білого дому в рамках розслідування можливого втручання РФ у президентські вибори в США 2016 року.

Протягом дня індекс S&P 500 впав більш ніж на 1% – найбільше за останні три тижні. Індекс Dow Jones знизився на 0,5% посеред дня. Про це повідомляє "Голос Америки".

Фондові ринки відкрились з негативною динамікою, однак падіння посилилось саме тоді, коли АВС повідомило, що Флінн даватиме свідчення проти Трампа.

Нагадаємо, котирування фондового ринку США зростали після того, як Трамп обійняв посаду, з огляду на очікування дерегуляції бізнесу та зниження податків для підприємств. Трамп неодноразово схвально відгукувався про зростання фондових ринків. "Причина, з якої фондові ринки такі успішні, – це я", - сказав президент США журналістам минулого місяця.

Справа Флінна затьмарила новини про підтримку республіканців довгоочікуваної податкової реформи, що могло б мати позитивний вплив на настрої фондових ринків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції