У США закрилися вже більше 100 банків

За весь 2008 рік, коли вибухнула фінансова криза, у США зазнали краху 25 банків - у чотири рази менше, ніж у нинішньому році.

Два банки були закриті 23 жовтня у США за фінансовими показниками, всього в 2009 році в країні "лопнула" 101 фінансово-кредитна організація, повідомила Федеральна корпорація зі страхування депозитів (FDIC) на своєму сайті.

За весь 2008 рік, коли вибухнула фінансова криза, у США зазнали краху 25 банків - у чотири рази менше, ніж у нинішньому році.

Регулятор закрив у п'ятницю American United Bank у штаті Джорджія та Partners Bank у Флориді з розміром активів 111 мільйонів доларів і 65,5 мільйона доларів відповідно, що обійдеться страховому фонду в 72,6 мільйона доларів.

Сума страхування склала з початку року понад 20 мільярдів доларів проти 17,6 мільярда за весь 2008 рік.

У проблемному списку регулятора числяться понад 400 американських банків із загальним розміром активів майже в 300 мільярдів доларів - це найгірший показник за останні 15 років.

Аналітики пророкують, що рахунок банкам, які не переживуть "великої рецесії", буде обчислюватися сотнями. За статистикою регулятора, 13% фігурантів "чорного списку" вибувають з нього після банкрутства або поглинання.

Масове закриття банків на хвилі фінансової кризи, що охопила США, призвело до того, що протягом найближчих п'яти років бюджету доведеться виплатити у вигляді страховки близько 70 мільярдів доларів, вважає FDIC.

Нагадаємо, згідно з щорічною доповіддю Всесвітнього економічного форуму про стан світових фінансів за найважчий рік кризи, українські банки посіли одне з останніх місць. На останню, 55-у позицію в рейтингу, потрапили банки Росії.

З торішнього 51-го місця українські банки втратили два пункти. Росія ж втратила у рейтингу чотири позиції, вона виявилася останньою не тільки у банківській сфері, але і за рівнем розвитку фінансів (серед країн, які швидко розвиваються).

Читайте також:

22 українських банки мають проблеми з платежами

Українські банки одні з найгірших у світі, але російські - ще гірші

Українські банки з початку року збідніли на 15 мільярдів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: