У США збанкрутували 2 банки

За минулий тиждень в США збанкрутували одразу два банки.


7 листопада Федеральна корпорація страхування депозитів повідомила про те, що закриті банки Security Pacific Bank в Лос-Анджелесі і Franklin Bank в Х'юстоні. При цьому всі депозити Security Pacific Bank були переведені в Pacific Western Bank, а депозити Franklin Bank - в Prosperity Bank.

Як пише The Wall Street Journal, кількість кредитних організацій країни, які розорилися через кризу, з початку 2008 року досягла вже 19. Для порівняння, за весь минулий рік таких було всього три.

Видання відзначає, що Franklin Bank належав Льюїсу Раньєрі, який вважається одним з перших банкірів, що почав використовувати механізм рефінансування іпотечних кредитів. Багато в чому саме складнощі з рефінансуванням подібних кредитів привели до розвитку кризи ринку житла у США, яка потім переросла у світову фінансову кризу.

До жовтня через кризу банки в усьому світі вже списали більше 600 мільярдів доларів. У США однієї з найбільш постраждалих фінансових організацій вважається ощадно-позиковий Washington Mutual, який розорився 26 вересня. Це банкрутство стало найбільшим в історії банківської системи США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: