У США збанкрутувало понад 100 банків з початку 2010 року

У цьому році динаміка розорення банків в США набагато вища, ніж у 2009 році. Уже збанкрутувало більше, ніж 100 фінансових організацій.

Кількість збанкрутілих американських банків з початку 2010 року перевищила сумний рубіж 100, після того як у п'ятницю влада США закрила сім фінансових організацій у штатах Джорджія, Флорида, Південна Кароліна, Канзас, Невада, Міннесота і Орегон.

У цьому році динаміка розорення банків набагато вища, ніж у 2009 році, коли криза досить сильно вдарила по фінансовим інститутам країни. За весь минулий рік "неспроможними" було визнано 140 банків, що стало найвищим показником з 1992 року.

Федеральна корпорація зі страхування депозитів (FDIC) взяла під свій контроль Crescent Bank and Trust Co. (З активом в 1 млрд доларів), Sterling Bank of Lantana (407.9 млн доларів), Williamsburg First National Bank of Kingstree (139.3 млн доларів), Thunder Bank of Sylvan Grove (32.6 млн доларів), SouthwestUSA Bank з відділенням в Лас Вегасі (214 млн доларів), Community Security Bank of New Prague (108 млн доларів), і Home Valley Bank of Cave Junction (251.8 млн доларів).

Відповідно до американського закону, уряд США гарантує вкладникові збанкрутілого, але застрахованого FDIC банку, до 100 000 доларів. Як очікується, взяті під контроль влади фінансові організації будуть у результаті продані на аукціонах.

На думку експертів, цього року кількість банків, що розорилися буде набагато більшою, ніж 140. У 2008 в США було закрито 28 банків, а в 2007 - всього три.

Читайте також:

Банківська система України виявилася найміцнішою в Європі

Рада обмежила тимчасову адміністрацію банків трьома місяцями

Американські банки почали розморожувати кредити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: