У судді Вищого адмінсуду знайшли 100 тисяч доларів, походження частини яких він пояснити не зміг

Суд наклав арешт на вилучені гроші.

Галицький районний суд м. Львова наклав арешт на гроші, які під час обшуку виявили вдома та на роботі судді Вищого адміністративного суду Олега Голяшкіна.

Зокрема, в об'єднаних між собою квартирах на вулиці Лаврській у Києві ще 9 серпня вилучили 98 тис. 659 доларів, 5 тис. 225 євро та 430 фунтів стерлінгів. На його роботі знайшли ще тисячу доларів.

В ухвалі суду йдеться, що суддя Голяшкін сказав, що виявлені на робочому місці гроші йому не належать. А ось із майже 100 тисяч доларів, виявлених у його квартирах, "зайвими" виявилися 37 тисяч доларів, які не вказані ні в декларації, ні пояснити їхнє походження суддя не зміг.

"Стверджує, що вказані грошові кошти належать особі (прізвище у реєстрі публічно не оприлюднене), мають значення для кримінального провадження, можуть бути використані як доказ, зокрема, частина з них відповідає коштам, вказаних у його декларації", - ідеться в ухвалі суду, до якого звернулося НАБУ.

Раніше повідомлялося, що суддя Голяшкін хоче отримати службове житло, в той час як на членах його родини, за інформацією НАБУ, вже зареєстровано 2 квартири в центрі Києва, 7 - в Ялті, і ще мінімум дві - в Дніпропетровській області.

ВідеоСуддя Вищого адміністративного суду планує отримати службове житло, коли сім'я має 11 квартир

Залиште свій коментар