У світі виникне дефіцит кукурудзи

Світові запаси кукурудзи у наступному маркетинговому сезоні будуть найнижчими за останні 9 років.

Експерти опублікували оновлений прогноз щодо світових запасів кукурудзи в сезоні 2011/12 в обсязі 116 млн т, що є найнижчою позначкою за останні 9 років.

Що стосується оцінки виробництва кукурудзи у світі в 2011/12 маркетинговому році, то до неї аналітики виявилися більш прихильні. Показник був скоригований в плюс на 1 млн т на місяць - до рекордних 848 млн т. Це значно випереджає результати попереднього року (812 млн т).

Покращення оцінки відбулося на тлі очікуваного нарощування виробництва зернових у Китаї в зазначений період на 5 млн т - до 170 млн т.

У той же час, прогноз врожаю кукурудзи для США було знижено на 5 млн т - до 340 тис. т, що, як і раніше, демонструє рекордну позначку для країни.

У попередньому (квітневому) звіті аналітики вказували, що при зростанні світового виробництва на 5% зростання світового споживання кукурудзи збільшиться лише на 1,3% до 854 млн т. Причиною цього є високі ринкові ціни.

Невелике зростання світового споживання кукурудзи забезпечить, в основному, виробництво біоетанолу у США.

Нагадаємо, що наприкінці квітня український уряд скасував експортні квоти на кукурудзу через стабілізацію цін та достатні її запаси.

Читайте також:

У США поставили п'єсу про "кукурудзяну" дружбу Хрущова і фермера

Кабмін скасував експортні квоти на кукурудзу

Аграрії втратили на обмеженні експорту зерна 4,5 мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: