У Тігіпка пропонують підвищити річний обіг підприємцям, які працюють на єдиному податку

Партія Сергія Тігіпка запропонувала збільшити обіг для підприємців, які виплачують єдиний податок, із нинішніх 500 тисяч до 1 мільйона 300 тисяч гривень.

Граничний річний обіг фізичних осіб-підприємців, які працюють на єдиному податку, може скласти 1 млн 300 тис. грн. замість нинішніх 500 тисяч гривень. Про це журналістам заявила заступник голови партії "Сильна Україна" Олександра Кужель, повідомили у прес-службі партії.

Вона очолює групу, яка займається доопрацюванням розділу Податкового кодексу "Спеціальні режими оподаткування". "Ми внесли позицію, згідно з якою за кожну додаткову людину, яка працює в підприємця-спрощенця, до обігу буде додаватися 100 тис. грн. Тобто, підприємець має право взяти 10 працівників, і йому додається ще 1 млн. грн. У результаті на єдиному податку підприємець зможе мати обіг 1 млн. 300 тис. грн", - пояснила Олександра Кужель.

Вона також повідомила, що для фізичних осіб пропонується практично повністю зберегти види діяльності, які можуть працювати на спрощеній системі (ставка єдиного податку в розмірі 80% мінімальної зарплати зі сплатою пенсійних і соціальних внесків). Також будуть виключені можливості використовувати "спрощення" для мінімізації та ухилення від оподаткування. У єдиний податок включені комунальний, земельний податки, збір за видачу дозволів і ще ціла низка платежів.

Олександра Кужель зазначила, що з першого ж дня після оприлюднення Податкового Кодексу почали функціонувати робочі групи під керівництвом Віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка щодо внесення змін до документа. За її словами, зауваження і поправки до Кодексу приймаються не тільки на рівні Кабінету міністрів, але й через партію "Сильна Україна". Серед людей, які вносять поправки в початковий варіант, - найкращі економісти, аудитори, податкові консультанти і, звичайно ж, представники бізнесу, в тому числі малого і середнього. "Вперше в історії нашої країни Віце-прем'єр, член уряду, в ухваленні важливих рішень спирається не тільки на директиви кабінетних чиновників, а на думку й аргументи людей, які безпосередньо формують економіку. В основі Податкового кодексу має лежати ідеологія розвитку, створення умов для нормального функціонування бізнесу, а не тільки бажання зібрати якомога більше і якомога швидше... Ми працюємо, і сподіваємося, що нам вдасться докорінно змінити ідеологію документа", - підкреслила Кужель.

Читайте також:

Бондаренко закликав підприємців активно доробляти Податковий кодекс

До Податкового кодексу надійшло 1600 поправок

Кужель: Податковий кодекс - конституція, за якою має жити бізнес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: