У Тігіпка вважають, що без відміни мораторію на землю неможливий розвиток села

В партії "Сильна Україна" вважають, що скасування мораторію на купівлю-продаж землі має стати пріоритетним питанням для АПК України.

Відміна мораторію на купівлю-продаж землі повинна стати пріоритетом в реформуванні агропромислового сектору. Про це сьогодні, 3 серпня, під час зустрічі з журналістами заявив керівник експертної комісії з питань АПК партії "Сильна Україна" Владислав Атрошенко, повідомляє прес-служба партії.

"У цій сфері нічого змінити кардинально не можна доти, поки не закінчиться земельна реформа. Ніякі дії не будуть ефективними, поки не буде ринку землі", - відзначив Атрошенко.

Він також додав, що відміна мораторію дозволить раціональніше використовувати землю, адже відповідальний власник піклуватиметься про збереження її родючості.

"Для виробника приватна власність - це єдина гарантія того, що вклавши кошти, він не позбудеться права користуватися землею. В той же час, власник буде зацікавлений в раціональному використанні ріллі, а не виснажуватиме її, вирощуючи рапс і соняшник, як це роблять орендарі", - відзначив Атрошенко.

Крім того, представник "Сильної України" підкреслив, що разом з крупними господарствами держава повинна підтримувати і дрібних фермерів, гарантувавши їм закупівельні ціни з урахуванням вищої собівартості виробництва в невеликих господарствах.

Читайте також:

У Тігіпка пропонують підвищити річний обіг підприємцям, які працюють на єдиному податку

Бондаренко закликав підприємців активно доробляти Податковий кодекс

Янукович скасує мораторій на продаж сільгоспземель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: